مزایای Kaspersky Lab

مزایای Kaspersky Lab برای آن دسته از افرادی که به دنبال حفاظت از شبکه ی کسب و کار خود در سطح جهانی می باشند، Kaspersky یک راه حل امنیتی کامل، شامل خدمات جامع و لیستی از مزایا را ارائه می دهد.
این مزایا شامل موارد زیر می باشد:

ضد بد افزار:

Kaspersky به عنوان یکی از پیشگامان برجسته در زمینه فناوری ضد بدافزار ها و آنتی ویروس ها به شمار می رود. راه حل های کارآمد، متنوع و مبتکرانه ای را مبتنی بر امضا و ابر ارائه می دهد.
از کسب و کار شما در برابر تهدیدات موجود، جدید و حتی در حال ظهور نیز به بهترین شکل محافظت می کند.

امنیت برای فایل ها:

ذخیره سازی مشترک مزایای بسیاری دارد، اما یک فایل آلوده، بدافزار را در سراسر شبکه کسب و کار شما گسترش می دهد.
Kaspersky محافظت از ضد بد افزار را برای سرورهای فایل شما ارائه می دهد و به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر از مزایای ذخیره سازی مشترک بدون هیچ گونه خطرات امنیتی در کسب و کار خود بهره مند شوید.

صرفه جویی در وقت و پول در مدیریت فناوری اطلاعات:

همانطور که شبکه های کسب و کار روز به روز پیچیده تر می شوند، به طبع تیم های فناوری اطلاعات نیز زمان بیشتری را صرف مدیریت آنها می کنند.
کسپرسکی امکان کاهش مسئولیت تیم IT را ضمن کاهش هزینه های اداری از موجودی خودکار سخت افزاری و نرم افزاری تا مدیریت اسکن و پچ را برای شما فراهم می کند.

کنترل و مدیریت:

Kaspersky با ارائه ویژگی های کنترل انعطاف پذیر، امکان مدیریت استفاده از فناوری وب، دستگاه ها و برنامه های کاربردی را برای تیم IT شما فراهم می کند.
هم چنین امکان کنترل و صدور مجوزها برای دسترسی به سیستم و نحوه استفاده کارکنان شما از اینترنت را در اختیار شما قرار می دهد.

دسترسی به اینترنت امن:

Kaspersky با ارائه حفاظت در برابر بدافزارها، از ترافیک وب از طریق دروازه های اینترنتی شما محافظت می کند.
با حذف برنامه های مخرب و دسترسی به اینترنت امن، Kaspersky تضمین می کند که کارمندان شما می توانند کارآمد تر باشند.

قیمت استوریج
خرید لپ تاپ
هاست ابری