لپ تاپ Project Precog ایسوس:

لپ تاپ project precog  ایسوس در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 از یک لپ تاپ منحصر به فرد مجهز به دو صفحه نمایش رونمایی کرد و تمام بازدیدکنندگان و توسعه دهندگان تجهیزات سخت افزاری حاضر در نمایشگاه را به شدت تحت تاثیر قرار داد. این لپ تاپ فوق العاده با دو صفحه نمایش و بهره مندی از هوش مصنوعی پیشرفته یکی از بهترین و محبوب ترین محصولات معرفی شده در نمایشگاه کامپیوتکس 2018 به شمار می آید و پس از معرفی تمام حاضرین نمایشگاه را شگفت زده کرد.
امروزه هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین، دنیای محاسبات را به شدت تحت تاثیر قرار داده است و زمینه ی تولید و توسعه تجهیزات پیشرفته و نوین را برای کاربران و توسعه دهندگان هموارتر کرده است. ایسوس در مسیر توسعه و تحولات این حوزه نقش بسیار مهم و موثری را ایفا کرده است و اکنون با تولید یک لپ تاپ پیشرفته ی مجهز به هوش مصنوعی و دو صفحه نمایش گام بسیار مهمی در این زمینه برداشته است.
معرفی لپ تاپ Precog Project آغاز راه تولید کامپیوتر های پیشرفته و مجهز به هوش مصنوعی (AI) ایسوس است و بدون شک در آینده ی نزدیک شاهد لپ تاپ های پیشرفته تر و کامل تری از ایسوس در این حوزه خواهید بود که با امکانات بی نظیر و باورنکردنی به بازار ارائه خواهند شد.

نمایشگر دوگانه فوق العاده :

چشم اندازی همه جانبه برای هوش مصنوعی (AI)
شرکت ایسوس از فاکتور های جدیدی برای انعطاف پذیری، توسعه و افزایش بهره وری لپ تاپ Precog Project استفاده کرده است. این لپ تاپ با توجه به طراحی منحصر به فرد و اتصال 360 درجه ای دو صفحه نمایش، در چهار حالت مختلف Stand، Book، Tent و Flat قابل استفاده می باشد.
حالت Stand: تصویر شماره 1
حالت Book: تصویر شماره 2
حالت Tent: تصویر شماره 3
حالت Flat: تصویر شماره 4
طراحی این لپ تاپ منحصر به فرد به گونه ای است که در حالت های مختلفی با توجه به نوع فعالیت و نیاز شما قابل تنظیم است. به عنوان مثال، می توانید صفحه نمایش پایینی آن را به کیبورد تبدیل کنید و به عنوان یک لپ تاپ معمولی از آن استفاده کنید و یا کاملا آن را تا کنید تا مانند یک تبلت شود. یکی از جذاب ترین حالت های آن حالت Flat است که می توانید آن را کاملا باز کنید و از هر دو صفحه نمایش به صورت همزمان استفاده کنید که بهترین حالت برای انجام بازی است. این لپ تاپ هم چنین به ‌عنوان یک کامپیوتر شخصی حرفه‌ای نیز مورد استفاده قرار می گیرد که ایسوس برای نمایش این قابلیت، یک صفحه کلید بی ‌سیم را به این لپ تاپ متصل کرده است و صفحه نمایش های آن را کنار هم و به ‌صورت عمودی باز کرده است. بدنه‌ ی این طرح مفهومی مشابه طراحی کاملا فلزی سری ZenBook است. تصویر شماره 5
لپ تاپPrecog Projectدر مقایسه با صفحه نمایش لپ تاپ های سنتی، دو برابر فضای بیشتری را در اختیار کاربران قرار می دهد و با این طراحی نوآورانه دیگر نیازی به صفحه کلید فیزیکی سنتی و تنظیم پد لمسی نخواهید داشت. در حقیقت نمایشگر دوگانه این لپ تاپ جایگزین مناسب و انعطاف پذیری برای کار به عنوان یک صفحه نمایش عریض و توسعه یافته و یک رابط تعاملی قابل تنظیم است.
لمس هوشمند :
تجربه ورودی سازگار
قابلیت لمس هوشمند (Intelligent Touch)، دستگاه ورودی مورد نظر را به صورت خودکار شناسایی می کند و رابط کاربری مجازی را بر اساس آن تغییر می دهد. علاوه بر این، محل صفحه کلید را با توجه به محل قرار گیری انگشتان کاربر، به صورت خودکار تنظیم می کند و در صورتی که قلم، صفحه نمایش پایینی را لمس کند، به حالت قلم تبدیل می شود. تصاویر 6 و 7

بهترین دستگاه برای قابلیت های کامل AI :

فعال کردن فناوری های اصلی AI
همان طور که پیش تر نیز اشاره کردیم، لپ تاپ Precog Project یک تجربه بصری فوق العاده از فناوری هوش مصنوعی پیشرفته را ارائه می دهد و علاوه بر قابلیت های کاربردی و امکانات فوق العاده ی مذکور، خدمات صدای Windows Cortana و الکسای آمازون را نیز پشتیبانی می کند.
نمایشگر دوگانه و پشتیبانی از خدمات صدای Windows Cortana و الکسای آمازون این امکان را برای شما فراهم می کند که در حین نظارت و انجام کارهای اصلی خود، سایر کارهای شما توسط Cortana و Alexa در صفحه دوم لپ تاپ به صورت همزمان انجام شوند.
علاوه بر این، صفحه نمایش بزرگ و توسعه یافته ی لپ تاپ Project Precog برای پردازش حجم زیادی از داده ها، برنامه ها و اطلاعاتی مانند: AI-powered Microsoft Office 365® نیز مناسب است.
لپ تاپ Project Precog ، (VPU) واحد پردازش تصویرIntel® Movidius™ را پشتیبانی می کند و این نوآوری ایسوس، توسعه دهندگان سراسر دنیا را به تولید و طراحی تجهیزات سخت افزاری مبتنی بر هوش مصنوعی (AI) تشویق خواهد کرد. بنابراین در آینده ای نه چندان دور شاهد محصولات و تجهیزات مجهز به فناوری هوش مصنوعی بی شماری از ایسوس و سایر رقبای موجود در این حوزه خواهید بود.
تصویر شماره 8

قیمت استوریج
خرید لپ تاپ
هاست ابری