بررسی انواع مختلف سیستم های یو پی اس

بررسی انواع مختلف سیستم های یو پی اس

بررسی انواع مختلف سیستم های یو پی اس

در بازار در مورد انواع مختلف سیستم های یو پی اس و ویژگی های آنها تعاریف بسیار گیج کننده وجود دارد. هر یک از این نوع یو پی اس ها دارای تعاریف خاص خود هستند کاربرد عملیاتی آنها نیر با هم تفاوت دارد و مزایا و معایب خاص خود می باشند. با استفاده از اطلاعات زیر شما می توانید تصمیم خود را در مورد انتخاب توپولوژی مناسب یو پی اس برای نیاز خود را استخراج نماید.

https://www.takinmall.com/different-types-of-ups-systems

معرفی

انواع مختلف یو پی اس (UPS) و ویژگی های آنها اغلب باعث سردرگمی در صنعت مرکز داده می شوند. به عنوان مثال، به طور عمده عقیده ای وجود دارد تنها دو نوع سیستم های یو پی اس Online و Standby وجود دارد که این دو اصطلاحا دسته دربرگیرنده بسیاری از سیستم های یو پی اس موجود نمی باشد. بسیاری از سوء تفاهمات در مورد سیستم های یو پی اس هنگامی که انواع مختلف توپولوژی های یو پی اس به درستی تبیین می شود از بین می روند. توپولوژی یو پی اس به ماهیت اساسی و طراحی یک یو پی اساشاره می کند. برندهای های مختلف تولید کننده یو پی اس به طور مرتب مدل هایی با طرح های و یا توپولوژی های مشابه ، اما با عملکرد و کارایی بسیار متفاوت تولید می کنند.
انواع یو پی اس
انواع سیستم های یو پی اس ها با اهداف مختلفی طراحی و ساخته شده اند و ضریب عملکرد متناسب خود را دارند. رایج ترین شیوه های طراحی سیستم های یو پی اس عبارتند از:

Standby
Line Interactive
Standby-Ferro
Double Conversion On-Line
Delta Conversion On-Line

قیمت استوریج
خرید لپ تاپ
هاست ابری